hr-line

Historia

IGUM Spółka z o.o. została założona w 1988 roku w Bielsku–Białej i początkowo zajmowała się sprzedażą ogumienia do samochodów.     

Z tego okresu pozostała nieco dziś myląca nazwa Firmy.

Od 1991 roku PHUP IGUM zajmuje się produkcją metalową dla przemysłu motoryzacyjnego.

W pierwszych latach Firma jako dostawca Fiat Auto Poland wytwarzała nieskomplikowane detale do ‘Malucha’.

Wraz z uruchamianiem nowych modeli samochodów IGUM modernizował park maszynowy i technologie i produkował coraz bardziej złożone detale i podzespoły.

W 2005 roku Firma została beneficjentem programu Unii Europejskiej "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw 2004 – 2006”.

W następnych latach IGUM uzyskał certyfikaty jakości ISO 9001 – 2008 oraz TS 16949:2009.

W 2011 Firma wybudowała w Bielsku – Białej Wapienicy nowoczesną halę produkcyjną, która zapewnia najwyższe standardy produkcji, bezpieczeństwa pracy i ekologii.

Dzisiaj IGUM współpracuje z największymi partnerami liderów przemysłu motoryzacyjnego.

Odbiorcami naszych wyrobów są Nexteer (Delphi), Fiat Auto Poland, Kirchhoff, Denso, a nasze detale trafiają do pojazdów najbardziej rozpoznawalnych marek samochodowych od Fiata do Porsche i indyjskiego Tata.

hr-line

Zaufali nam

Kontakt

"IGUM" Sp. z o.o.
43-382 Bielsko Biała
ul. Dworcowa 25
tel.: 33 / 816 47 26
faks: 33 / 488 98 90
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

mapa

Strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeżeli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.